Willa Arielka to nowo wybudowana willa w Rewalu.
Możecie Pańtwo spędzić tu miło czas w ciepłej atmosferze w 2-osobowych i 3-osobowych pokojach. Chcąc uatrakcyjnić gością pobyt w 2012 roku wybudowaliśmy obok Arielki, Willę Florek z krytym  basenem co stworzyło kompleks dwóch obiektów aby niezależnie od pogody nasi goście się nudzili.  

Willa położna jest w odległości 150 metrów od morza, a zarazem blisko centrum. Takie umiejscowienie jest niewąpliwym walorem naszego obiektu.

W naszej Willi możecie Państwo również skorzystać z domowych posiłków które są podawane w przestronnej jadalni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy są spragnieni prawdziwego wypoczynku nad morzem za rozsądną cenę. Wspaniały mikroklimat, czyste plaże oraz bliskość różnorodnych atrakcji turystycznych umożliwiają zróżnicowany rodzaj wypoczynku.
Rewal, to mała, atrakcyjna miejscowość Wybrzeża Rewalskiego położona w województwie Zachodniopomorskim Do walorów Rewala można zaliczyć bliskość morza z wodą o I stopniu czystości, szeroką piaszczystą plażę, powietrze bogate w jod czy rozbudowaną bazę gastronomiczną. To wszystko sprawia, iż w przyjaznej atmosferze tej urokliwej miejscowości można doskonale wypocząć.

Dla spragnionych atrakcji gmina organizuje liczne rozrywki. W okolicy Rewala jest również wiele miejsc sprzyjających zdrowemu i aktywnemu wypoczynkowi. Są to m.in. deptak, taras widokowy, kolejka wąskotorowa ("Ciuchcia Retro") ruiny średniowiecznego kościła w Trzęsaczu, latarnia morska w Niechorzu, wieża kościoła i pozostałości średniowiecznych murów obronnych w Trzebiatowie, gotycka katedra w Kamieniu Pomorskim i mnóstwo innych ciekawych atrakcji.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Rewala i okolic.

cos nie tak