DodajOpinię

Basen nad morzem

Zapraszamy


Chcąc uatrakcyjnić gościom pobyt w 2012 roku wybudowaliśmy obok Arielki, Willę Florek z krytym basenem co stworzyło kompleks dwóch obiektów aby niezależnie od pogody nasi goście się nie nudzili.
Nadal się rozwijamy i staramy się sprostać oczekiwanią naszych gości i dlatego w lipcu 2022 otworzyliśmy nasz nowy obiekt Grand.

Basen

Zapraszamy wszystkich gości do skorzystania z przepięknie oświetlonego basenu w naszym kompleksie. Ta atrakcja w szczególności przypadnie do gustu osobom, które lubią pływać i zażywać odprężające kąpiele. Nasz basen ma wymiary: 8,5 x 4,5, a jego głębokość wynosi 1,45 m.
Aby w pełni się odprężyć i wyciszyć warto skorzystać z jacuzzi. Na terenie strefy SPA znajduje się również miejsce dla najmłodszych. Brodzik dla dzieci o wymiarze 0,5 m sprawi, że maluchy nie będą chciały wychodzić z wody. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w basenie przeciwprąd i wylewnica.

Strefa Saun

Zachęcamy Państwa do skorzystania z części rekreacyjnej.
W naszej strefie relaksu skorzystają Państwo z łaźni parowej, sauny suchej fińskiej lub aromatyczno-ziołowej. Pierwsza metoda to nic innego jak kąpiel w gorącym powietrzu przesyconym parą wodną wypełniającą stopniowo całe pomieszczenie z ceramiki. Z kolei sauna sucha fińska jest wstanie utrzymać wysoką temperaturę dzięki specjalnemu piecu, który rozgrzewa kamienie. Ponadto w jej wnętrzu znajdują się drewniane i wygodne siedziska. Natomiast aromatyczno-ziołowa łączy w sobie tradycyjną kąpiel suchą z ziołami, olejkami eterycznymi oraz aromaterapią, które działają niezwykle relaksująco.

PFR