DodajOpinię

Willa Arielka to twoje miejsce w Rewalu

Willa Arielka

Willa Arielka to nowoczesny obiekt  w Rewalu.

Możecie Państwo spędzić tu miło czas w ciepłej atmosferze w nowoczesnych i przytulnych pokojach. Chcąc uatrakcyjnić gościom pobyt w 2012 roku wybudowaliśmy obok Arielki, Willę Florek z krytym basenem co stworzyło kompleks dwóch obiektów aby niezależnie od pogody nasi goście się nie nudzili. Nadal się rozwijamy i staramy się sprostać oczekiwanią naszych gości i dlatego w lipcu 2022 otworzyliśmy nasz nowy obiekt Grand, gdzie pokoje są już na najwyższym standardzie i każdy posiada aneks kuchenny wraz z piekarnikiem, klimatyzację, balkon i telewizor ze smart tv.

Zapraszamy

Willa położona jest w odległości 150 metrów od morza, a zarazem blisko centrum. Takie umiejscowienie jest niewąpliwym walorem naszego obiektu.
W naszym kompleksie możecie Państwo również skorzystać z domowych posiłków które są podawane w przestronnej jadalni.

Po ostatniej rozbudowie powstał kompleks 3 obiektów połączonych ze sobą o trzech różnych standardach od Arielki przez Florka aż do najnowszego Granda.

Gastronomia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej.


Śniadania i obiado-kolacje podawane są w klimatyzowanej i rozbudowanej jadalni.
W obiekcie znajduje się przytulna kawiarnia, która zaprasza na przepyszną kawę, doskonałe belgijjskie piwo i wyrafinowane drinki.

Urlop nad morzem

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy są spragnieni prawdziwego wypoczynku nad morzem za rozsądną cenę.


Rewal to zdecydowanie jedna z najciekawszych i niesamowitych miejscowości nad polskim morzem. Wspaniały mikroklimat, czyste plaże oraz bliskość różnorodnych atrakcji turystycznych umożliwiają zróżnicowany rodzaj wypoczynku.

PFR